Distanční výuka

Ahoj děti,

náš dráček Korycánek s kamarádkou dračicí byli moc smutní, že teď nechodí do školky žádné děti.
Paní ředitelka, hospodářka, paní učitelky, zdravotní sestřičky, paní kuchařky i uklízečky je chodily hladit a drbat, ale tvářili se pořád nevesele.
A pak jednou ráno byli dráčci pryč! Odpoledne stáli opět na svém místě a pusinka se jim smála. Kde byli?
Rozhodli se, že se podívají po okolí a pohrají si.

Abyste se mohli podívat, kde všude byli, pošleme vám fotky z jejich výletu. Určitě poznáte, kde to je a jestli ne, poradí rodiče, kteří budou mít pro jistotu přiložen tajný kód (GPS). Prozradíme vám, co dráčci dělali a vy to můžete zkusit také! Rodiče vás můžou při tom vyfotit a poslat fotku do školky! Navíc zůstala téměr na každém místě dračí stopa. Najděte ji a zapamatujte si, jakou má barvu. Doma si stejnou barvou jednu stopu dráčka vybarvěte.
Až se vrátíte opět do školky, ukážete dračí stopy paní učitelkám a odměna vás nemine!

Dračí výlet číslo 1

Dračí výlet číslo 2