Směrnice GDPR

• Údaje zpracovávané a uchovávané v listinné formě

1. Zpracováváme a uchováváme
  1. Přihlášky k předškolnímu vzdělávání, které obsahují jméno a příjmení dítěte, datum narození, bydliště dítěte, národnost dítěte, zdrav.pojišťovnu, jméno a příjmení zákonného zástupce, datum narození, bydliště zákonného zástupce, identifikační údaje osoby zmocněné k vyzvedávání dítěte.
  2. Evidenční listy, které obsahují jméno a příjmení dítěte, datum narození, místo narození, rodné č., bydliště dítěte, jméno a příjmení zákonného zástupce, vyjádření lékaře
  3. Třídnice, která obsahuje jmenný seznam dětí
  4. Přihlášky do kroužků dle ŠVP
  5. Evidenci speciálních zdravotních a dietních potřeb a lékařských zpráv u dětí zařazených do tříd s integrací
  6. Dokumenty související s podpůrnými opatřeními žáků
  7. Dokumenty související se sociálně právní ochranou dětí
  8. Evidenci personálních listin, jako jsou pracovní smlouvy, dohody o vedlejší pracovní činnosti, dohody o hmotné odpovědnosti
  9. Školní matrika,

Listiny uchovávané v listinné podobě jsou uloženy podle svého druhu zpravidla v ředitelně školy – přihlášky k předškolnímu vzdělávání a personální listiny v uzamykatelné místnosti, ve skříni tak, aby k nim měla přístup pouze oprávněná osoba. Oprávněnou osobou je vždy ředitelka školy. Evidenční listy jsou uloženy na jednotlivých třídách v uzamykatelném stole. Odpovědnost přebírají paní učitelky, které  s těmito listinami pracují. Každá osoba, která má oprávnění s listinami pracovat má klíč k místu, kde jsou uloženy dokumenty, s nimiž má oprávnění pracovat.

• Údaje uchovávané elektronicky

1. Uchováváme
  1. Školní matrika
  2. ŠJ – evidence obědů

Dokumenty jsou uloženy na zabezpečeném serveru /konkrétním počítači toho kterého zaměstnance, do kterého má přístup pouze oprávněná osoba (viz výše) a zaměstnanec, který na daném počítači pracuje. Pokud pracuje na jednom počítači více zaměstnanců, přihlašuje se každý pod svým heslem a profilem a má přístup jen k dokumentům, k nimž má oprávnění.

Pověřencem Mateřské školy je JUDr. Eva Janečková –tel. 222 805 653, e-mail eva.janeckova@praha8.cz

WP ALL IN ONE – ochrana webových stránek ONLINE

FIREWALL
        ANTIMALWARE